Ubytovanie

Hotel MALINA

Sledujte nás na facebooku a objavte špeciálnu ponuku pobytov!

Hotel Malina sa nachádza v srdci strediska Malinô Brdo, v pohorí Veľkej Fatry, v nadmorskej výške 960 m nad centrom dolného Liptova. Hotel je situovaný priamo v stredisku Skipark Malinô Brdo v blízkosti lyžiarskych vlekov.

Letnú dovolenku si užijete so skvelými raňajkami a jedlom v hotelovej reštaurácii a po turistike či bajkovačke si môžete dopriať relax vo wellnesse.

Hotel je vhodný nielen na rekreáciu a rodinné pobyty, ale aj na firemné a obchodné stretnutia, prezentácie, spoločenské podujatia a kongresovú turistiku. Ponúkame aj bezplatný prístup k internetu – Wi-Fi free.

Viac info na t.č.: +421 44 431 99 99
e-mail: recepcia@hotelmalina.sk
Viac informácií na:  www.hotelmalina.sk

Cena 1 osoba/noc: od 40 € 

 


Penzión Blesk

<span class="light">Penzión</span> Blesk

Vitajte na Liptove. Máme pre vás pripravené dvojhviezdičkové izby, podľa vlastného výberu. Bývajte pár minút od centra mesta Ružomberok a lyžiarskeho strediska Malinô Brdo. V rámci pobytu ponúkame wellness pre všetkých našich hostí, kde si môžete oddýchnuť spolu s celou rodinou. Stravovanie je zabezpečené priamo v penzióne a na výber máte z veľkého množstva jedál a rôznorodých pochúťok. Okolie ponúka bohaté možnosti vašich vlastných aktivít Od turistiky, aquaparkov až po príjemné posedenie pri káve. Tešíme sa na návštevu.

Viac info na t.č.: +421 911130025
e-mail: info@penzionblesk.sk
https://penzionblesk.sk/sk